ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

           Logo Unii Europejskiej

Spotkanie z dietetykiem

W dniu 30 maja 2025 r. uczniowie klas 3TIA, 3TIB, 2TOŚ oraz 4TA uczestniczyli w spotkaniu z panią dietetyk, zorganizowanym w ramach innowacji pedagogicznej z biologii pt. „Dietetyka, profilaktyka i pierwsza pomoc w nauczaniu biologii”.

Podczas zajęć uczniowie poznali najważniejsze zasady zdrowego odżywiania, dowiedzieli się, jak komponować zbilansowane posiłki oraz jakie nawyki żywieniowe sprzyjają profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych. Spotkanie było okazją do zadania pytań i rozwiania wątpliwości dotyczących codziennej diety oraz wpływu żywienia na zdrowie i samopoczucie.