Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów

piątek, 10 stycznia 2020
Małgorzata Gralak

Podczas uroczystej gali w ZSRCKU w Kościelcu dwoje uczniów naszej szkoły odebrało wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce.

Jest to prestiżowa nagroda dla uzdolnionej  młodzieży, która rozwija i wykorzystuje swoje możliwości.

Nagrodzeni uczniowie to:

• Katarzyna Zielińska z klasy 3 Liceum Ogólnokształcącego zdrowie i uroda,
  • Jakub Andrzejewski z klasy 4 Technikum Informatycznego.

W uroczystości uczestniczyli między innymi:  Wicekurator Oświaty KO w Poznaniu Aleksandra Kuź,  Dyrektor Delegatury w Koninie KO w Poznaniu Arkadiusz Chmielewski oraz Kierownik Wydziału Oświaty w Koninie - Małgorzata Hopen.

Naszym uczniom towarzyszyły: Małgorzata Gralak, wychowawca klasy 3 LO zdrowie i uroda oraz pani Agnieszka Zielińska, mama Kasi Zielińskiej.

Foto: Małgorzata Gralak