Ułatwienia dostępu

poniedziałek, 29 czerwca 2015
Andrzej Grudziński
W drugi dzień wakacji kierowcy i mechanicy Uczniowskiego Klubu Sportowego SPEED brali udział w Ogólnopolskich Zawodach Kartingowych o Puchar WSK w Strzelcach Krajeńskich.
więcej...
środa, 24 czerwca 2015
Dorota Kołodziejska
Dziewczęta 1 klasy zdrowia i urody Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyły w warsztatach kosmetyczno- prozdrowotnych, które odbyły się w czerwcu w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Koninie.
więcej...
sobota, 20 czerwca 2015
Dorota Kołodziejska
 Uczennice 1 klasy zdrowia i urody Liceum Ogólnokształcącego  uczestniczyły w szkoleniu Młodzieżowych Liderów Zdrowia, które odbyło się w czerwcu w Państwowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kole.
więcej...
piątek, 12 czerwca 2015
Piotr Mierzejewski, Zbigniew Kasprzak
9 czerwca uczniowie klasy 2a Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcący się w zawodach operator obrabiarek skrawających i mechanik pojazdów samochodowych zwiedzali wystawy na Targach Poznańskich ITM Polska.
więcej...
środa, 10 czerwca 2015
Michał Woźniczko
Co jest takiego w naszej szkole, że chętnie się do niej wraca? Według niektórych, zaufanie uczniów do nauczycieli i pewność, że zawsze otrzymają pomoc od wychowawców.
więcej...
poniedziałek, 8 czerwca 2015
Beata Piechota
Uczniowie klas zasadniczych jako pierwsi zdawali w tym roku egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie.
więcej...
wtorek, 2 czerwca 2015
Marcin Żyliński
Cztery stanowiska komputerowe, dwanaścioro przyszłych informatyków, sześć hostess z klasy zdrowia urody, pięcioro opiekunów - tak pomagaliśmy mieszkańcom Koła głosować na Podwórko NIVEA podczas Dni Koła. 
więcej...
niedziela, 31 maja 2015
Ilona Baumgart
27 maja roku uczennice klasy 1c Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla Młodocianych Pracujących kształcące się w zawodzie fryzjer wykonywały malowanie i zdobienie paznokci. 
więcej...
piątek, 29 maja 2015
Małgorzata Gralak
Do szkoły nadeszła tajemnicza paczka. W środku mikroskop, zegarki, wydawnictwa „Kosmos – Tajemnice Wszechświata” oraz płyty z kolekcji „LA SCALA”.
więcej...
piątek, 29 maja 2015
Dorota Kołodziejska
Uczennice 1 i 2 klasy zdrowia i urody Liceum Ogólnokształcącego, uczestniczyły w maju w programie edukacyjnym "ARS, czyli jak dbać o miłość?".
więcej...

Aztekium

Aztekium.pl - Darmowe strony edukacyjne

Dostęp do serwisu w języku polskim:
http://aztekium.pl/pl
Dostęp do serwisu w języku ukraińskim:
http://aztekium.pl/uk
Dostęp do serwisu w języku rosyjskim:
http://aztekium.pl/ru

 

Wirtualna gazetka