Pomogliśmy Igorowi

poniedziałek, 6 czerwca 2016
Dorota Drzewiecka
„Głęboko wierzymy, że okazywana siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra dzieci.”

To treść pisemnego podziękowania, jakie otrzymali uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół technicznych w Kole za pomoc charytatywną. 31 maja wolontariusze Stowarzyszenia „Jasny Promyk Słońca” z Częstochowy przeprowadzili w szkole zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację chorego Igora. Pomoc polegała na zakupie pamiątkowych kartek – cegiełek. Najbardziej zaangażowaną grupą okazała się klasa 2a Liceum Ogólnokształcącego, która zakupiła 6 cegiełek. Dyrekcja szkoły i uczniowie otrzymali pisemne podziękowanie od przedstawicieli stowarzyszenia.

Dziękuję wszystkim osobom biorącym udział w tym przedsięwzięciu. Dorota Drzewiecka - pedagog szkolny.

Foto: Dorota Drzewiecka