Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Emocje na torze

piątek, 2 czerwca 2017
Patryk Perkowski

20 maja 2017 r. zostały zorganizowane zawody gokartowe Uczniowskiego Klubu Sportowego SPEED przy Zespole Szkół Technicznych w Kole.

Zawody odbyły się na torze gokartowym w Starym Mieście koło Konina z inicjatywy Prezesa UKS SPEED. W rywalizacji startowała drużyna ZSR CKP Kaczki Średnie, oraz UKS SPEED przy ZST w Kole. Podczas zawodów uczestnicy ostro walczyli o ułamki sekund. Wszystkim udzielała się gorąca atmosfera - było dużo emocji, pasji, dobrej zabawy  a to wszystko dzięki wspaniałej pogodzie i znakomitego dopingu ze strony publiczności. Drużyna ZSR CKP Kaczki Średnie zajęła drugie miejsce w zawodach drużynowych w składzie 4-osobowym: Julia Kubś, Michał Kwiatkowski, Mateusz Orłowski, Damian Burdelak. UKS SPEED stanowią bardzo mocną drużynę i to oni zajęli pierwsze miejsce w zawodach drużynowych. Drużynę reprezentowali: Filip Brandt, Paweł Luka, Dawid Chęciński, Aleksander Pokrywczyński, Patryk Opas, Patryk Perkowski, Jakub Bogdański, Mateusz Chaba.

Tego typu zawody to super inicjatywa dla miłośników sportów motorowych. Takie wyjazdy uczniowie z przyjemnością wspominają, osiągają nowe doświadczenia, rozważają, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobra zabawa.

Wszyscy zawodnicy i organizatorzy dziękują Starostwu Powiatu Kolskiego za wsparcie finansowe, a kibicom za wspaniały doping.

Foto: Jan Janicki, Janusz Żurawski