Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Szkolny Dzień Kobiet

wtorek, 14 marca 2017
Michał Woźniczko
8 marca jest uroczyście obchodzony w Zespole Szkół Technicznych

Każdego roku, w marcu, uczniowie przygotowują niespodziankę dla swoich koleżanek. W tym roku męska część Samorządu Uczniowskiego przygotowała krótki apel z okazji Dnia Kobiet. Oprócz apelu na emiterze szkolnym pojawiła się prezentacja z tej okazji. Uroczystość przygotowali Michał Czajkowski, Mateusz Iwiński, Paweł Kotarski, Radosław Rybnik, Kamil Tęgos, Patryk Tęgos, Marcin Zdybicki pod opieką Michała Woźniczko. Nie można zapomnieć o nauczycielkach, które zostały zaskoczone jak co roku, przez kolegów z pracy, słodkim poczęstunkiem oraz małym upominkiem. Za Dzień Kobiet w Zespole Szkół Technicznych odpowiedzialni byli Marcin Polewski, Wiktor Stroński oraz Michał Woźniczko.

Foto: Michał Czajkowski