Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Technicy w AMB

wtorek, 13 czerwca 2017
Iwona Przybylska
8 czerwca klasa 3 Technikum Samochodowego gościła w firmie AMB.

AMB- to nowoczesna, największa w Polsce firma działająca także na rynku międzynarodowym zajmująca się dozowaniem płynów montażowych i aktywacją powierzchni. Wizyta ta uświadomiła uczniom, że z efektami pracy firmy AMB mają do czynienia w codziennym życiu. Smartfony, samochody, laptopy, telewizory i wiele innych urządzeń powstało przy współudziale właśnie AMB. Uczniowie zapoznali się z długoletnią historią firmy i jej szerokim zakresem działań. Zwiedzili także nowoczesne laboratorium wdrożeniowe, w którym mogli własnoręcznie sprawdzić wpływ procesu plazmowania na zmianę napięcia powierzchniowego. Przedstawiono uczestnikom wycieczki także główną ideę zarządzania nowoczesną firmą – Total quality management czyli zarządzania poprzez jakość. Była to ciekawa forma utrwalenia i pogłębienia wiedzy zawodowej przyszłych techników, przed którymi egzamin zawodowy oraz decyzja podjęcia pracy. Wycieczkę zorganizowały Iwona Przybylska i Katarzyna Derlińska.

Foto: Iwona Przybylska