Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zstkoloprl/www/images/artykuly/aktualnosci/serwisy/ts/2017-2018/09-maj/zawody-gogartowe.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/artykuly/aktualnosci/serwisy/ts/2017-2018/09-maj/zawody-gogartowe

V Ogólnopolskie Zawody Gokartowe

poniedziałek, 28 maja 2018
Janusz Żurawski

19 maja odbyły się V Ogólnopolskie Zawody Gokartowe o puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego „SPEED” przy Zespole Szkół Technicznych w Kole.

Jak w poprzednich latach impreza odbyła się na torze gokartowym w Starym Mieście koło Konina. Podczas zawodów rywalizowały ze sobą drużyny: gościnnie drużyna ZSR CKP z Kaczek Średnich oraz w roli gospodarzy drużyna UKS „SPEED” przy ZST w Kole. Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym zawody tym razem obyły się o ‘’suchej nitce’’. Startujący w zawodach kierowcy zaciekle dążyli do mety, walcząc tym samym o każdy ułamek sekundy na torze. Na 18 zawodników zajęliśmy I miejsce w kwalifikacji drużynowej, natomiast w kwalifikacji indywidualnej nasi kierowcy stanęli na podium: 1 miejsce; Dawid Chęciński. 2 miejsce; Brzeziński Dominik. Wszystko przebiegło zgodnie z planem przy zachowanym bezpieczeństwie. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i życzymy następnych wygranych.
Zawody mogły odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatu Kolskiego, za co bardzo dziękują organizatorzy i zawodnicy.

{gallery}artykuly/aktualnosci/serwisy/ts/2017-2018/09-maj/zawody-gogartowe{/gallery} 

Foto: Janusz Żurawski