Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Mistrz Hearthstone wyłoniony

czwartek, 7 czerwca 2018
Wiktor Stroński, Michał Czajkowski

Czerwiec to czas wielkich zmian w ZST w Kole. Stare komputery musiały ustąpić miejsca nowoczesnym, również gamingowym, jednostkom. Niektóre z wysłużonych już skrzynek pokazały pazur stając się bazą dla pierwszego i na pewno nie ostatniego turnieju w grę Hearthstone, który odbył się 6 czerwca.

 

Rywalizacja była zacięta, a bitewny pył gęsto krył pole gry. Do walki o miano mistrza rozdań stanęło 16 nieustraszonych zawodników. Przebieg turnieju pełen był zaskoczeń, niedowierzania oraz wyzywających spojrzeń. Walka o laur zwycięstwa pozostanie w głowach wielu uczestników, tych którym przyszło przełknąć gorycz porażki jak i tych którzy poczuć mogli dreszcz satysfakcji. Ale jak w każdym turnieju, zwycięzca mógł być tylko jeden. Mistrzem Rozdań I Edycji Turnieju Hearthstone w ZST w Kole został:

Michał Pawlak uczeń klasy 3 Technikum Informatycznego

2 Miejsce: Wiktor Sarniak uczeń klasy 2a Technikum Informatycznego

3 Miejsce: Kacper Kłosowski uczeń klasy 1a Technikum Informatycznego

Niech radosna pieśń zwycięstwa sławi ich imiona, radując ich serca do czasu kolejnej edycji turnieju.

To wyjątkowe i miejmy nadzieje cykliczne wydarzenie miało miejsce dzięki determinacji i zaangażowaniu dwóch osób. Michała Czajkowskiego z klasy 3 Technikum Informatycznego (organizacja) oraz znanego ze swojej gamingowej pasji profesora Wiktora Strońskiego (patronat honorowy, ze sporą dozą przygotowania technicznego już nieco leciwych jednostek) Wyjątkowe podziękowania należą się Panu Profesorowi Wojciechowi Woźniakowi za udostępnienie komputerów i okazane zaufanie obsłudze technicznej turnieju.

 

Foto: Wiktor Stroński, Michał Czajkowski