Zaproszenie na koncert

sobota, 4 listopada 2017
Dorota Drzewiecka

Trwają przygotowania do koncertu „Rodzinne śpiewanki patriotyczne”, który odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych w Kole 14 listopada o godz. 17.00.

W koncercie wystąpi grupa uczniów reprezentujących wszystkie typy szkół w naszej placówce, na szkolnej scenie pojawią się także rodzinne duety. Koncert będzie okazją do usłyszenia znanych i popularnych piosenek patriotycznych w ciekawych aranżacjach i opracowaniach. Gościem specjalnym koncertu będzie chór Towarzystwa Śpiewaczo Muzycznego „Lutnia” z Koła pod batutą A.J. Słysza.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich uczniów, którzy chcą uczestniczyć w niecodziennej lekcji historii naszego kraju, historii opowiedzianej w słowach pieśni i piosenek żołnierskich. W ostatniej części koncertu odbędzie się wspólne śpiewanie wszystkich uczestników koncertu wraz z publicznością.

Zaproście swoich rodziców, dziadków, przyjaciół i przyjdźcie na nasz koncert aby wspólnie przeżyć wyjątkowy wieczór patriotyczno – muzyczny. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc siedzących ograniczona.