Ułatwienia dostępu

czwartek, 27 czerwca 2019
Marcin Żyliński

6 czerwca 2019 r. przyjęta została Uchwała Nr 50/2019 Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy dzieciom i uczniom w formie zasiłku losowego na cele edukacyjne, pomocy uczniom w formie wyjazdów terapeutyczno-edukacyjnych oraz pomocy dzieciom i uczniom w formie zajęć opiekuńczych i zajęć terapeutyczno-edukacyjnych w latach 2019-2021 oraz rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy dzieciom i uczniom w formie zasiłku losowego na cele edukacyjne, pomocy uczniom w formie wyjazdów terapeutyczno-edukacyjnych oraz pomocy dzieciom i uczniom w formie zajęć opiekuńczych i zajęć terapeutyczno-edukacyjnych w latach 2019–2021 (Dz.U. poz. 1075).

więcej...
czwartek, 6 czerwca 2019
Elżbieta Bagińska, Agnieszka Tomczyk

W ramach zajęć z doradztwa zawodowego oraz podjętej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Kole młodzież z Branżowej Szkoły I Stopnia miała możliwość uczestniczenia w wycieczce edukacyjnej do siedziby PUP w Kole.

więcej...
czwartek, 30 maja 2019
Jessica Dębowska Julia Mikołajczyk Julia Świderska

Pobudka, jak zwykle o 7.30, ale czas na zbiórkę do rozruchu skrócony przez porucznika z pięciu do trzech minut.

więcej...
czwartek, 30 maja 2019
Joanna Budynek Wiktoria Michalska Klaudia Perkowska

O północy pierwsza drużyna rozpoczęła pełnienie warty, która już na początku okazała się pełna wrażeń.

więcej...
czwartek, 30 maja 2019
Oliwia Lukaszewska Ewelina Rybicka Natalia Janicka

W poniedziałek 27 maja 2019 r., wczesnym rankiem zebraliśmy się przed budynkiem szkoły i z niecierpliwością czekaliśmy na transport, który dowiózł nas..... w las.

więcej...
poniedziałek, 27 maja 2019
Dorota Kołodziejska

Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego, klas zdrowia i urody uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach kosmetycznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

więcej...
niedziela, 19 maja 2019
Elżbieta Bagińska

Na to pytanie mogli odpowiedzieć sobie uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie sprzedawca, którzy 15 maja wzięli udział w konkursie „Profesjonalny sprzedawca” zorganizowanym przez nauczycielki teoretycznych przedmiotów zawodowych.

więcej...
środa, 15 maja 2019
Paweł Rutkowski

Uczniowie klas Technikum Informatycznego, Samochodowego i Ochrony Środowiska wybrali już zakłady pracy z terenu powiatu kolskiego, gdzie będą realizować staże wakacyjne.

więcej...
poniedziałek, 13 maja 2019
Michał Bagiński

 W środę 03.04.2019 odbył się szkolny konkurs języka angielskiego ,,Ecological awareness’’.

więcej...
czwartek, 25 kwietnia 2019
Agnieszka Bentkowska, Alina Walasek

25 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Kole miała miejsce niecodzienna impreza . Był to festyn mundurowy po raz pierwszy organizowany w naszym mieście. Jego inicjatorami były Zespół Szkół Technicznych, Starostwo Powiatowe w Kole oraz Wojskowa Komenda Uzupełnień z Konina.

więcej...

Aztekium

Aztekium.pl - Darmowe strony edukacyjne

Dostęp do serwisu w języku polskim:
http://aztekium.pl/pl
Dostęp do serwisu w języku ukraińskim:
http://aztekium.pl/uk
Dostęp do serwisu w języku rosyjskim:
http://aztekium.pl/ru

 

Wirtualna gazetka