Zanim zrezygnujesz zobacz co tracisz...

Autorzy: Michał Pokrywczyński, Przemysław Jabłoński, Bartek Nowakowski, Sebastian Jankowski, Konrad Frydrych, Szymon Gołdyn.

Konkurs fotograficzny "Z książką mi do twarzy"

niedziela, 1 października 2017
Halina Zawiślak

Szkolne Centrum Informacji ogłasza konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy”. Tematem ocenianych fotografii będzie czytanie, a dokładniej osoba „przyłapana" na czytaniu.

Cele konkursu

1. Wizualizacja pasji czytania, miłości do książek
  2. Popularyzacja czytania jako formy spędzania wolnego czasu (w domu, w miejscach publicznych takich jak: ulica, park, plac zabaw, sklep, autobus, szkoła, biblioteka)
  3. Upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, dialogu ze światem i wyrażania emocji

Uczestnicy

Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy uczniowie naszej szkoły.

Zasady uczestnictwa

1. Żeby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie wykonać fotografię, na której zostaliśmy „przyłapani na czytaniu”.
  2. Konkurs trwać będzie od 2 października do 27 października 2017 r.
  3. Pracę konkursową należy przynieść do Szkolnego Centrum Informacji.
  4. Zgłaszane do konkursu zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane.
  5. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

Organizatorzy

Organizatorami konkursu są nauczyciele bibliotekarze: Iwona Fret, Halina Zawiślak.

Czekamy na ciekawe i niekonwencjonalne zdjęcia.