ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

           Logo Unii Europejskiej

Pożegnanie maturzystów

odebranie nagrody

W dniu 26.04.2024 pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Uroczystość odbyła się o godzinie 13:30 w holu szkoły.


W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy naszych maturzystów. Przed nimi jeszcze tylko egzaminy maturalne. Będziemy mocno za nich trzymać kciuki.

Życzymy im samych dobrych początków i szczęśliwych zakończeń!