ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło 63 26 17 900

Wiele pozytywnych wspomnień

wiele pozytywych wspomnien

Piknik Sportowo-Militarny

19 kwietnia 2024 roku odbył się niezwykły Piknik Sportowo-Militarny, który zgromadził różnorodne grupy i instytucje.

Wydarzenie to było prawdziwym spektaklem, w którym uczestniczyły jednostki wojskowe, grupy rekonstrukcyjne, służby porządkowe, Sanepid, Ochotniczy Hufiec Pracy oraz Nadleśnictwo. Piknik nie tylko dostarczył rozrywki, ale również promował współpracę między różnymi instytucjami oraz budowanie więzi społecznych.

Głównym organizatorem było Starostwo Kolskie oraz Uczniowski Klub Sportowy Speed.

Dzięki hojności sponsorów, takich jak Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, Sokołów SA, Santander Bank Polska, Wood-Mizer oraz Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie Oddział Koło, Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, wydarzenie mogło odbyć się na wysokim poziomie.

Była to doskonała okazja do zaprezentowania umiejętności, sprzętu oraz pracy tych wszystkich zaangażowanych w ochronę i rozwój społeczności. Piknik Sportowo-Militarny zakończył się sukcesem, pozostawiając po sobie wiele pozytywnych wspomnień oraz zacieśniając więzi między uczestniczącymi w nim grupami.

Kontakt

Zespół Szkół Technicznych
ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło

tel. 63 26 17 900
e-mail: szkola@zst-kolo.pl